درباره‌ی کلمآپ (KalamUp)

کلمآپ اپلیکیشنی برای کمک به شما در راستای یادگیری کلمات یک زبان جدید هست.

تمرکز اصلی ما در کلمآپ آموزش کلمات (معنی، نوشتار، شنیدار) یک زبان جدید هست و سایر مهارت های آموزش یک زبان جدید مانند Grammar, Speaking و … فعلا در روند آموزشی برنامه قرار ندارد.

در حال حاضر می‌توانید کلمآپ را برای گوشی های آیفون – آیپد و سیستم عامل ios از تمامی استور های ایرانی ios دانلود کنید.

روند آموزشی برنامه

بخش اصلی برنامه با استفاده از یک روند آموزشی اختصاصی و هوشمند طراحی شده و با استفاده از سوالات (بازی‌ها) متنوع و تکرار زیاد ، پروسه‌ی یادگیری یک لغت برای شما بسیار راحت و لذت بخش شده است.

همچنین این روند آموزش بسیار دقیق و پیچیده طراحی شده است به طوری که مراحل یادگیری کلمات یک درس (۱۲ کلمه) ممکن است حتی تا ۳۰۰ مرحله افزایش یابد (در صورتی که برنامه تشخیص دهد یادگیری کلمات به طور کامل انجام نشده است) ولی این پیچیدگی و تعدد مراحل برای شما خسته کننده و طولانی نخواهد بود و در صورتی که برنامه تشخیص دهد شما کلمات را به خوبی یاد گرفته‌اید، تعداد این مراحل بسیار کمتر خواهد شد و به طور متوسط می‌توان گفت یک درس که شامل ۱۲ کلمه هست را می‌توان در ۱۵ الی ۲۰ دقیقه به اتمام رساند.

این بخش از ۶ نوع بازی مختلف تشکیل شده که هر کدام از این بازی ها برای هدف خاصی در راستای یادگیری کلمات آن درس طراحی شده. به طور مثال در یکی از این بازی ها هدف اصلی آموزش نحوه‌ی صحیح نوشتار یک لغت هست و در یک بازی دیگر هدف اصلی آموزش معنی و مفهوم یک لغت هست.

به طور خلاصه می‌توان این روند آموزشی را به این صورت بیان کرد که در ابتدا تعدادی لغت به شما آموزش داده می‌شود و در ادامه مراحل، لغات آموزش داده شده در قالب بازی های متنوع از شما پرسیده می‌شود تا یادگیری و یادسپاری یک لغت برای شما بسیار راحت‌تر و لذت بخش‌تر از روش های سنتی آموزشی باشد.

بخش‌های دیگر برنامه

بخش مهم دیگر برنامه لیست کلمات کلیه دروس هست که با استفاده از یک رابط کاربری زیبا و استاندارد طراحی شده که یادگیری و مرور کلمات رو برای شما بسیار راحت می‌کند.

همچنین در این بخش برای هر لغت ۷ اسلاید آموزشی (مثال، تصویر، ویدیو کوتاه) مختلف در نظر گرفته شده است تا روند یادگیری یک لغت را برای شما بسیار راحت تر کند.

برای تهیه منابع آموزشی برنامه زمان و دقت زیادی صرف شده است و سعی کردیم تا از بهترین منابع آموزشی در این رابطه استفاده کنیم و منتخبی از این منابع را در قالب اسلاید‌های آموزشی برای هر لغت به شما ارائه دهیم.

در روند توسعه برنامه به جزئی ترین بخش ها هم توجه شده است تا تجربه کاربری بهتری را در استفاده از برنامه برای شما رقم بزنیم. به طور مثال شما می‌توانید تغییراتی را بر روی ظاهر برنامه مانند افزایش فونت نوشته ها یا تغییر تم کلی برنامه ایجاد کنید، همچنین می‌توانید تغییراتی را در روند آموزشی برنامه نیز مانند تغییر در نوع لحجه تلفظ یا سرعت تلفظ واژگان به‌وجود بیاورید.

دوره‌های آموزشی

در حال حاضر دوره های آموزشی کمی داخل برنامه در دسترس هست ولی به تدریج در ورژن های بعدی برنامه دوره های آموزشی بیشتری به برنامه اضافه خواهد شد. همچنین شما می‌توانید دوره های مدنظر خودتون رو با ما در میان بگذارید تا در صورت تایید، این دوره ها تهیه و به برنامه اضافه شود.

 

از طریق راه های ارتباطی که در انتهای همین صفحه قرار دارد می‌توانید با ما در تماس باشید و نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با برنامه به ما ارائه دهید و همچنین اگر تمایل دارید می‌توانید جهت آگاهی از اطلاع رسانی ها و سایر موارد مانند تخفیفات و نسخه های جدید برنامه، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. (لینک های اکانت های ما در شبکه های اجتماعی در انتهای همین صفحه قرار دارد)

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها