دوره‌ی آموزشی ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی

در حال حاضر دوره‌ی آموزشی 504 absolutely essential words در کلمآپ موجود می‌باشد و شما می‌توانید با دانلود برنامه، یادگیری این دوره‌ی آموزشی را شروع کنید.

علاوه بر مطالب موجود در این کتاب، موارد آموزشی اختصاصی دیگری هم برای کمک به یادگیری بهتر این دوره داخل برنامه لحاظ شده است.

کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی

کتاب ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی (504 Absolutely Essential Words) یکی از پر مخاطب ترین کتاب ها در حوزه‌ی آموزش زبان انگلیسی هست.

این کتاب شامل ۵۰۴ واژه از پرکاربردترین و پرتکرارترین واژگان زبان انگلیسی هست که در غالب ۴۲ درس مجزا که هر درس شامل ۱۲ لغت می‌باشد، ارائه شده است.

می‌توان گفت این کتاب یکی از قدیمی ترین کتاب ها در حوزه‌ی یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد و اولین نسخه از این کتاب در سال ۱۹۷۵ به چاپ رسیده و تا به امروز هر ساله تجدید چاپ می‌شود. نویسندگان این کتاب Murray Bromberg, Julius Liebb, Arthur Traiger می‌باشند و توسط انتشارات Barrons Educational Series به چاپ می‌رسد.

با توجه به امتیازات بالای این کتاب در فروشگاه های معتبر کتاب مانند Amazon و همچنین درصد رضایت بالای خوانندگان این کتاب در وب سایت هایی مانند Goodreads می‌توان به این نتیجه رسید که این کتاب شاید جزو اولین کتاب هایی باشد که یک نوآموز زبان انگلیسی باید برای شروع یادگیری به سراغ آن برود.

این کتاب می‌تواند برای اکثر افرادی که با یادگیری زبان انگلیسی به هر نحوی مواجه هستند مفید باشد، از دانش‌آموزان کنکوری تا افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی به منظور مسائل شغلی یا شرکت در آزمون های معتبر زبان انگلیسی را دارند، جزو مخاطبین این کتاب هستند.

دوره آموزشی ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی

با توجه به این موارد و استقبال زیاد از این کتاب تصمیم گرفتیم تا اولین دوره‌ی آموزشی ارائه شده داخل اپلیکیشن کلمآپ را به کتاب ۵۰۴ کلمه ضروری زبان انگلیسی اختصاص دهیم.

علاوه بر منابع اصلی خود کتاب برای آموزش لغات مانند مثال ها و معانی مختلف، موارد دیگری هم داخل KalamUp برای کمک به یادگیری بهتر واژگان قرار گرفته است. از جمله این موارد می‌توان به تصویر آموزشی برای هر لغت، ویدیوی کوتاه آموزشی و سایر موارد دیگر اشاره کرد.

با توجه به روند آموزشی هوشمند کلمآپ، یادگیری این کلمات برای شما بسیار راحت تر شده است و شما می‌توانید یادگیری این کلمات را در قالب دوره آموزشی ارائه شده داخل برنامه آغاز کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب روند آموزشی هوشمند برنامه می‌توانید به درباره‌ی کلمآپ مراجعه کنید.

در حال حاضر کلمآپ برای سیستم عامل iOS عرضه شده است و مناسب اجرا در تمامی گوشی های آیفون و تبلت های آیپد می‌باشد. لینک های دانلود برنامه از استور های ایرانی iOS در انتهای همین صفحه قرار دارد. می‌توانید با مراجعه به این قسمت اقدام به دریافت و استفاده از برنامه فرمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها